Keresés

Részletes keresés

walacky99 Creative Commons License 2007-07-16 14:45:28 2295
Az én perzsa cicám -Wanda- már kb. 10-11 éves! Öreglány! :o)
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-03 11:01:06 2294

sok boldogságot!!

Előzmény:
Adry22 Creative Commons License 2007-07-01 14:17:37 2290
Sziasztok,

végre sikerült gépközelbe kerülnöm. Itt küldöm a cicámról a megígért képet. Őnagysága tegnap lett egyéves.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!