|
|
|
|
 |
abuh
2007-07-04 15:54:45
|
45
|
Koszi a tippeket mind2toknek. Sajnos eddig nem iwiweztem es nem is myvipeztem -- lehet, hogy most es ezert fogok raszokni? (Pillanatnyilag viszont kulfoldon vagyok, es eleg puritan internethozzaferesem van csak, ugyhogy jovo hetig nem fogok tudni messaging systemekbe bonyolodni.)
Sziasztok! |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-07-02 20:14:12
|
44
|
:-(
Amit FLR ajánlott az is jó! Vagy a myvip talán!
Sok sikert! |
|
Előzmény:
 |
abuh
2007-07-02 16:23:54
|
42
|
Koszi az erdeklodest -- sajnos senki nem jelentkezett. Nem tudsz olyan helyet, ahol meg erdemes probalkoznom vagy hirdetnem? (origo-n, aproneten mar probalkozok egy ideje, de semmi jo hir...)
:-(
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|