Keresés

Részletes keresés

abuh Creative Commons License 2007-07-04 15:54:45 45

Koszi a tippeket mind2toknek. Sajnos eddig nem iwiweztem es nem is myvipeztem -- lehet, hogy most es ezert fogok raszokni? (Pillanatnyilag viszont kulfoldon vagyok, es eleg puritan internethozzaferesem van csak, ugyhogy jovo hetig nem fogok tudni messaging systemekbe bonyolodni.)

 

Sziasztok!

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-02 20:14:12 44

:-(

Amit FLR ajánlott az is jó! Vagy a myvip talán!

Sok sikert!

Előzmény:
abuh Creative Commons License 2007-07-02 16:23:54 42

Koszi az erdeklodest -- sajnos senki nem jelentkezett. Nem tudsz olyan helyet, ahol meg erdemes probalkoznom vagy hirdetnem? (origo-n, aproneten mar probalkozok egy ideje, de semmi jo hir...)

 

:-(

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!