|
|
|
|
 |
Feyd-Rautha
2007-07-02 18:03:39
|
43
|
| Mintha a Kisteleki vágta volna ki. |
|
A hozzászólás:
 |
Feyd-Rautha
2007-07-02 18:01:59
|
42
|
| Ha jól emlékszem a Varga volt az, de azért annyira nem vagyok otthon lilatörténetből. |
|
Előzmény:
 |
Feyd-Rautha
2007-07-02 18:00:06
|
41
|
| Szerintem többször is. Nem akarok hülyeséget írni, de a lilák ezt biztos vágják. A nekem rémlő edzőt azért vágták ki, mert nem volt elég látványos a csapat játéka. Nem most volt persze, de nem is olyan nagyon régen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|