Keresés

Részletes keresés

Feyd-Rautha Creative Commons License 2007-07-02 18:01:59 42
Ha jól emlékszem a Varga volt az, de azért annyira nem vagyok otthon lilatörténetből.
A hozzászólás:
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007-07-02 18:00:06 41
Szerintem többször is. Nem akarok hülyeséget írni, de a lilák ezt biztos vágják. A nekem rémlő edzőt azért vágták ki, mert nem volt elég látványos a csapat játéka. Nem most volt persze, de nem is olyan nagyon régen.
Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2007-07-02 17:54:03 40
eddig futballról volt szó,most idekavarod Magyarországot:)
a liláknál mikó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!