Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2007-07-02 17:54:03 40
eddig futballról volt szó,most idekavarod Magyarországot:)
a liláknál mikó?
A hozzászólás:
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007-07-02 17:50:37 39
A Nyíregyházánál is megtörtént. Vagy ha a színnél maradunk, akkor a liláknál is anno.
Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2007-07-02 17:16:11 36
ez csak a Realnál történhet meg(bajnok edzö kirúgása),Heynckest pl.BL gyözelem után rakták ki,és a következö evben,ha jól emlékszem,nem is nyertek semmit...
igazad van,fasiszta,náci,mindkettö full idióta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!