|
|
|
|
 |
spurs84
2007-07-02 17:49:27
|
38
|
| Schusterrel szvsz biztos nem lesznek bajnokok... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-07-02 17:45:50
|
37
|
Én sem szeretem a realt és nagyon sajnálom hogy elküldték kappellót mert igy lehet hogy olyan edzőjük lesz jövőre aki gatyába rázza a csapatot...Nem voltak vakok és látták hogy szart sem ér igazábol az idei bajnoki cimük, de ez ugyanugy illett volna idén a barszára is mert mindkét csapat idén hulladék volt ezt mutatja az europai "harctéren" mutatott produkciojuk is. Idén nagyon gyenge volt a spanyol bajnokság, de ez fel is rázta őket látva a Barca igazolásait is jövőre erős szezon lesz az tuti....
HALA ATLETI!!! |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2007-07-02 17:16:11
|
36
|
ez csak a Realnál történhet meg(bajnok edzö kirúgása),Heynckest pl.BL gyözelem után rakták ki,és a következö evben,ha jól emlékszem,nem is nyertek semmit... igazad van,fasiszta,náci,mindkettö full idióta |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|