Keresés

Részletes keresés

Feyd-Rautha Creative Commons License 2007-07-02 17:50:37 39
A Nyíregyházánál is megtörtént. Vagy ha a színnél maradunk, akkor a liláknál is anno.
Törölt nick Creative Commons License 2007-07-02 17:45:50 37

Én sem szeretem a realt és nagyon sajnálom hogy elküldték kappellót mert igy lehet hogy olyan edzőjük lesz jövőre aki gatyába rázza a csapatot...Nem voltak vakok és látták hogy szart sem ér igazábol az idei bajnoki cimük, de ez ugyanugy illett volna idén a barszára is mert mindkét csapat idén hulladék volt ezt mutatja az europai "harctéren" mutatott produkciojuk is. Idén nagyon gyenge volt a spanyol bajnokság, de ez fel is rázta őket látva a Barca igazolásait is jövőre erős szezon lesz az tuti....

HALA ATLETI!!!

A hozzászólás:
spurs84 Creative Commons License 2007-07-02 17:16:11 36
ez csak a Realnál történhet meg(bajnok edzö kirúgása),Heynckest pl.BL gyözelem után rakták ki,és a következö evben,ha jól emlékszem,nem is nyertek semmit...
igazad van,fasiszta,náci,mindkettö full idióta
Előzmény:
donnie-brasco Creative Commons License 2007-06-29 10:46:11 33

Kösz, hogy javítottad a "hatalmas" tévedésemet :)!

 

Valóban óriási különbség van  a két szó jelentésében!

 

Egyébként kirúgták a dicsőséges sztárcsapat edzőjét, egy bajnoki cím után!

Talán még sem ment tökéletesen minden.

Akár 2003-ban. 4 év és újra bajnok lesz a ratyi. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!