Keresés

Részletes keresés

abuh Creative Commons License 2007-07-02 16:23:54 42

Koszi az erdeklodest -- sajnos senki nem jelentkezett. Nem tudsz olyan helyet, ahol meg erdemes probalkoznom vagy hirdetnem? (origo-n, aproneten mar probalkozok egy ideje, de semmi jo hir...)

 

:-(

 

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-02 14:53:01 41

szijjasztok!

abuh vannak már gazdik?

 

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-01 09:21:37 40

Sziasztok!

Tüneményes kiscicák! sajnos én nem tudom befogadni őket, megtenném nagyon szivesen, de én is gazdikeresőben vagyok :S :(

nagyon sok sikert kívánok hogy ne menhelyre kerüljenek!!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!