|
|
|
|
 |
abuh
2007-07-02 16:23:54
|
42
|
Koszi az erdeklodest -- sajnos senki nem jelentkezett. Nem tudsz olyan helyet, ahol meg erdemes probalkoznom vagy hirdetnem? (origo-n, aproneten mar probalkozok egy ideje, de semmi jo hir...)
:-(
|
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-07-02 14:53:01
|
41
|
szijjasztok!
abuh vannak már gazdik?
|
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-07-01 09:21:37
|
40
|
Sziasztok!
Tüneményes kiscicák! sajnos én nem tudom befogadni őket, megtenném nagyon szivesen, de én is gazdikeresőben vagyok :S :(
nagyon sok sikert kívánok hogy ne menhelyre kerüljenek!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|