Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-02 14:53:01 41

szijjasztok!

abuh vannak már gazdik?

 

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-01 09:21:37 40

Sziasztok!

Tüneményes kiscicák! sajnos én nem tudom befogadni őket, megtenném nagyon szivesen, de én is gazdikeresőben vagyok :S :(

nagyon sok sikert kívánok hogy ne menhelyre kerüljenek!!!

 

Előzmény:
abuh Creative Commons License 2007-06-30 20:32:48 39
Sziasztok!

Tudnátok segíteni gazdit találni három április végén született kiscicának? (Házimacskák, 2 fiú, 1 lány, oltva vannak.) Sajnos, ha záros határidőn belül nem találunk nekik gazdit, csak a menhely marad. (Kettőt mi magunk fogadtunk be az ötből.)

Cicusok

További képek a cicákról:

Képek itt

Érdeklődni lehet minden d.u. 4 és 7 közt:
06-30-238-0299

Minden segítségért előre is köszi!

abuH

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!