|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-07-02 14:53:01
|
41
|
szijjasztok!
abuh vannak már gazdik?
|
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-07-01 09:21:37
|
40
|
Sziasztok!
Tüneményes kiscicák! sajnos én nem tudom befogadni őket, megtenném nagyon szivesen, de én is gazdikeresőben vagyok :S :(
nagyon sok sikert kívánok hogy ne menhelyre kerüljenek!!!
|
|
Előzmény:
 |
abuh
2007-06-30 20:32:48
|
39
|
Sziasztok!
Tudnátok segíteni gazdit találni három április végén született kiscicának? (Házimacskák, 2 fiú, 1 lány, oltva vannak.) Sajnos, ha záros határidőn belül nem találunk nekik gazdit, csak a menhely marad. (Kettőt mi magunk fogadtunk be az ötből.)

További képek a cicákról:
Képek itt
Érdeklődni lehet minden d.u. 4 és 7 közt: 06-30-238-0299
Minden segítségért előre is köszi!
abuH |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|