|
|
|
|
 |
IldiH
2007-06-30 21:42:30
|
7186
|
| Már csak kb 2 óránk maradt. Segítsetek! |
|
A hozzászólás:
 |
IldiH
2007-06-30 14:51:06
|
7185
|
Ma éjfélig tart a szavazás és igencsak lemaradtunk. Sajnos a csapat nem ér rá buzdítani, a szombat (is) a kutyáké. Szóljatok mindenkinek, aki még gép elé kerül ma:
MEGKÉREK MINDENKIT, HOGY FÁRADJON A SZAVAZÓURNÁKHOZ ÉS ADJA LE 3 DB SZAVAZATÁT! KÖSZÖNÖM! A Soproni Budapestért akció keretében minden megvásárolt Soproni árából 2 Ft-ot jótékony célra fordít a gyártó. Az így összegyűlt pénzért pályázni lehet, amit a Lelenc meg is tett. Kérjük szavazz ránk, nagyon nagy szükségünk van minden fillérre! Az akció június 30-ig tart.
Adatlapunk címe: http://www.asopronibudapestert.hu/site.php?id=24
A szavazáshoz regisztrálni kell, majd a pályázat adatlapján 3 szavazatot adhatsz le.
Köszönjük! Lelenc Kutyamentő Egyesület http://www.lelenc.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|