Keresés

Részletes keresés

IldiH Creative Commons License 2007-06-30 21:42:30 7186
Már csak kb 2 óránk maradt. Segítsetek!
A hozzászólás:
IldiH Creative Commons License 2007-06-30 14:51:06 7185
Ma éjfélig tart a szavazás és igencsak lemaradtunk. Sajnos a csapat nem ér rá buzdítani, a szombat (is) a kutyáké. Szóljatok mindenkinek, aki még gép elé kerül ma:

MEGKÉREK MINDENKIT, HOGY FÁRADJON A SZAVAZÓURNÁKHOZ ÉS ADJA LE 3 DB SZAVAZATÁT! KÖSZÖNÖM!
A Soproni Budapestért akció keretében minden megvásárolt Soproni árából 2 Ft-ot jótékony célra fordít a gyártó. Az így összegyűlt pénzért pályázni lehet, amit a Lelenc meg is tett. Kérjük szavazz ránk, nagyon nagy szükségünk van minden fillérre! Az akció június 30-ig tart.

Adatlapunk címe: http://www.asopronibudapestert.hu/site.php?id=24

A szavazáshoz regisztrálni kell, majd a pályázat adatlapján 3 szavazatot adhatsz le.

Köszönjük!
Lelenc Kutyamentő Egyesület
http://www.lelenc.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!