Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2007-06-29 21:24:42 50

10-15 képpel belőttem magam, aztán exponálgattam még 70-80 képet. Volt még néhány, ahol épp a keresőbe néztem és lemaradtam... 

Szerencsém volt, barominagy.  

Előzmény:
gelsystem Creative Commons License 2007-06-29 20:31:29 49
nagyon süti a kép.......és hogy jött össze????
véletlen.....-hosszúsorozatra volt állítva a gép-....?
a felhővillámok is nagyon durvák rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!