Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
veresj Creative Commons License 2007-06-29 16:50:47 47
Én Photoshopot használok: 640*480 300dpi 10es minőségű tömörités.
Előzmény:
M3DTM Creative Commons License 2007-06-29 12:40:02 45

Hogy méretezted így le a képet hogy maradt a minőség? Én a 2 megás képet lehuztam a 10%-ra és csúnya lett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!