Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2007-07-02 17:16:11 36
ez csak a Realnál történhet meg(bajnok edzö kirúgása),Heynckest pl.BL gyözelem után rakták ki,és a következö evben,ha jól emlékszem,nem is nyertek semmit...
igazad van,fasiszta,náci,mindkettö full idióta
A hozzászólás:
donnie-brasco Creative Commons License 2007-06-29 10:46:11 33

Kösz, hogy javítottad a "hatalmas" tévedésemet :)!

 

Valóban óriási különbség van  a két szó jelentésében!

 

Egyébként kirúgták a dicsőséges sztárcsapat edzőjét, egy bajnoki cím után!

Talán még sem ment tökéletesen minden.

Akár 2003-ban. 4 év és újra bajnok lesz a ratyi. 

Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2007-06-28 21:44:15 32
fasiszta t.gyilkos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!