|
|
|
|
 |
donnie-brasco
2007-06-29 10:46:11
|
33
|
Kösz, hogy javítottad a "hatalmas" tévedésemet :)!
Valóban óriási különbség van a két szó jelentésében!
Egyébként kirúgták a dicsőséges sztárcsapat edzőjét, egy bajnoki cím után!
Talán még sem ment tökéletesen minden.
Akár 2003-ban. 4 év és újra bajnok lesz a ratyi. |
|
A hozzászólás:
 |
spurs84
2007-06-28 21:44:15
|
32
|
| fasiszta t.gyilkos |
|
Előzmény:
 |
donnie-brasco
2007-06-28 11:39:25
|
30
|
A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!
Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|