Keresés

Részletes keresés

donnie-brasco Creative Commons License 2007-06-29 10:46:11 33

Kösz, hogy javítottad a "hatalmas" tévedésemet :)!

 

Valóban óriási különbség van  a két szó jelentésében!

 

Egyébként kirúgták a dicsőséges sztárcsapat edzőjét, egy bajnoki cím után!

Talán még sem ment tökéletesen minden.

Akár 2003-ban. 4 év és újra bajnok lesz a ratyi. 

A hozzászólás:
spurs84 Creative Commons License 2007-06-28 21:44:15 32
fasiszta t.gyilkos
Előzmény:
donnie-brasco Creative Commons License 2007-06-28 11:39:25 30

A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!

Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!