Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-28 14:31:35 2289

:)))) Köszöni, megtörtént.

A hozzászólás:
Denilson Creative Commons License 2007-06-28 14:01:39 2288
Aranyos kis gülü szemű :)))milyen szép kék szeme van!!!Felvettelek partnernek majd igazolj vissza :)
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-28 13:55:00 2287

MSN is, Skype is van, de az előbbit használom gyakrabban. Cím: tygrincs100@hotmail.com. Nagyon szívesen beszélgetek Veled bármikor, főleg, mert okosabb és tapasztaltabb vagy, mint én, és én szeretek tanulni! :))) Briartól is sokat tanultam már, főleg a genetika terén.

 

Hoztam Neked pár kölyök-Yoda képet, ilyen kis "csúnya" kölyök volt... De én imádtam. :)))

 

kukkDa

 

kis dila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!