|
|
|
|
 |
Leiah
2007-06-28 14:31:35
|
2289
|
:)))) Köszöni, megtörtént. |
|
A hozzászólás:
 |
Denilson
2007-06-28 14:01:39
|
2288
|
| Aranyos kis gülü szemű :)))milyen szép kék szeme van!!!Felvettelek partnernek majd igazolj vissza :) |
|
Előzmény:
 |
Leiah
2007-06-28 13:55:00
|
2287
|
MSN is, Skype is van, de az előbbit használom gyakrabban. Cím: tygrincs100@hotmail.com. Nagyon szívesen beszélgetek Veled bármikor, főleg, mert okosabb és tapasztaltabb vagy, mint én, és én szeretek tanulni! :))) Briartól is sokat tanultam már, főleg a genetika terén.
Hoztam Neked pár kölyök-Yoda képet, ilyen kis "csúnya" kölyök volt... De én imádtam. :)))

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|