|
|
|
|
 |
Denilson
2007-06-28 14:01:39
|
2288
|
| Aranyos kis gülü szemű :)))milyen szép kék szeme van!!!Felvettelek partnernek majd igazolj vissza :) |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-06-28 13:55:00
|
2287
|
MSN is, Skype is van, de az előbbit használom gyakrabban. Cím: tygrincs100@hotmail.com. Nagyon szívesen beszélgetek Veled bármikor, főleg, mert okosabb és tapasztaltabb vagy, mint én, és én szeretek tanulni! :))) Briartól is sokat tanultam már, főleg a genetika terén.
Hoztam Neked pár kölyök-Yoda képet, ilyen kis "csúnya" kölyök volt... De én imádtam. :)))

 |
|
Előzmény:
 |
Denilson
2007-06-28 13:38:25
|
2286
|
| :Da nőstények márcsak ilyenek :)A fésüvel nálunk mindenki jóba van,pedig nem fésülöm őket naponta csak hetente,fürödni a kandúr nem szeret,de muszáj a lánykám meg imádja a vízet :)Én nagyon szeretek kiállításokra járni ebben az évben havonta mentünk velük és most ebben a hónapban nem voltunk és hát olyan fura,de majd jövő hónapban :DSzerintem legyél erőszakosabb a cicákkal és füsüld őket aztán majd megszokják.van msn-d vagy skypeod?Nem nagyon szeretek fórumozni .... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|