Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-28 13:55:00 2287

MSN is, Skype is van, de az előbbit használom gyakrabban. Cím: tygrincs100@hotmail.com. Nagyon szívesen beszélgetek Veled bármikor, főleg, mert okosabb és tapasztaltabb vagy, mint én, és én szeretek tanulni! :))) Briartól is sokat tanultam már, főleg a genetika terén.

 

Hoztam Neked pár kölyök-Yoda képet, ilyen kis "csúnya" kölyök volt... De én imádtam. :)))

 

kukkDa

 

kis dila
A hozzászólás:
Denilson Creative Commons License 2007-06-28 13:38:25 2286
:Da nőstények márcsak ilyenek :)A fésüvel nálunk mindenki jóba van,pedig nem fésülöm őket naponta csak hetente,fürödni a kandúr nem szeret,de muszáj a lánykám meg imádja a vízet :)Én nagyon szeretek kiállításokra járni ebben az évben havonta mentünk velük és most ebben a hónapban nem voltunk és hát olyan fura,de majd jövő hónapban :DSzerintem legyél erőszakosabb a cicákkal és füsüld őket aztán majd megszokják.van msn-d vagy skypeod?Nem nagyon szeretek fórumozni ....
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-28 13:28:02 2285

Megnéztem őket, csodaszépek, főleg a kandúrkád tetszik! :))) Nagyon szép a szőrük is, nekünk a szőrünk a gyenge pont, nagyon nem szeretnek fésülködni a drágáim... Hiába próbálok szigorú lenni, Yoda különösen utál fésülködni... (És aztán -jogosan- én kapok ki miattuk, hogy filcesednek.)

 

A kislány cicád nagyon fiatal még, de jövőre már... !!! Biztos csodaszép kölykeik lesznek, hiszen ők maguk is gyönyörűek.

 

Dorinám orra szinte egyáltalán nem folyik, Yodát szoktam naponta megtörölgetni, de azt szereti. (?) Különben meg rossz gazdi vagyok, mert mindig ellágyulok, és kiengedem az udvarra őket, és akkor utána még a toklászokkal is küzdhetek meg én! Szóval már csak az életstílusuk miatt sem kifejezetten kiállítási cicák ők, bár Yoda szerintem nem lenne teljesen esélytelen.

 

Nálunk is a kislány cica a vadóc, simán leveri a nála minimum 2 kilóval nehezebb kandúrt, de ez nem is csoda, hiszen Yoda szó szerint szerelmes belé, mindent ráhagy...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!