Vannak képeid a cicáidról? Kíváncsi lennék rájuk! :)))
A nőstény, akihez megyünk, ismerősöm cicája, természetesen egészségügyileg rendben van (FIP, FIV, stb.) és első alom lesz náluk is. Remélem, Yodám ügyes lesz, hiszen ő eddig csak Dorinával volt együtt, akit ugyebár kölyökkora óta ismer...
Ahhoz képest nekem a kicsikkel még nem is volt annyira sok gondom, hiszen maguktól szoptak, egyedül Aicha, a legkisebb cica szorult némi segítségre, őt mindig eltúrták a nagyobbak evés közben. De nem akartam tápszerezni, mert arról azt hallottam, hogy gyomorproblémákat okozhat. 4 hetes koruktól kaptak kiegészítő etetésként hígított, forralt kecsketejet, és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek, ettől nincsenek gyomorproblémák, és úgy nőnek tőle, mint a gomba.
Most már esznek tasakos kölyöktápot is, bár jobban szeretik a kenőmájast, és a tubusos sajtkrémet. :)
Yodára is, Dorira is büszke vagyok, mert nagon gondos szülők!!! |