Keresés

Részletes keresés

Denilson Creative Commons License 2007-06-28 13:04:26 2284
Sajnos nincsenek most képeim a cicáimról,mert munkahelyemen vagyok..
Biztos ügyi lesz Yoda,hisz már bizonyított :)Nagyon jó,hogy nálad nincs gondja az anyukának a szoptatással,remélem nálunk is ügyes lesz a lány ill fiú cicánk :)
A Kandúrkám már fedezne,de nem szabad:)A nőstényem meg egy terrorista,mindig nekimegy valakinek és jól elveri és igazi kis gonosz nézése van olyankor :DImádom őket:)Ha nagyon kiváncsi vagy a cicáimra akkor :www.roughdiamond.hu címen láthatod őket:)
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-06-28 12:47:57 2283

Vannak képeid a cicáidról? Kíváncsi lennék rájuk! :)))

 

A nőstény, akihez megyünk, ismerősöm cicája, természetesen egészségügyileg rendben van (FIP, FIV, stb.) és első alom lesz náluk is. Remélem, Yodám ügyes lesz, hiszen ő eddig csak Dorinával volt együtt, akit ugyebár kölyökkora óta ismer...

 

Ahhoz képest nekem a kicsikkel még nem is volt annyira sok gondom, hiszen maguktól szoptak, egyedül Aicha, a legkisebb cica szorult némi segítségre, őt mindig eltúrták a nagyobbak evés közben. De nem akartam tápszerezni, mert arról azt hallottam, hogy gyomorproblémákat okozhat. 4 hetes koruktól kaptak kiegészítő etetésként hígított, forralt kecsketejet, és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek, ettől nincsenek gyomorproblémák, és úgy nőnek tőle, mint a gomba.

 

Most már esznek tasakos kölyöktápot is, bár jobban szeretik a kenőmájast, és a tubusos sajtkrémet. :)

 

Yodára is, Dorira is büszke vagyok, mert nagon gondos szülők!!!

Előzmény:
Denilson Creative Commons License 2007-06-28 12:28:47 2282
Szia:)

Szerintem fedeztethetsz Yodával,de a nősténytől kérd a tesztek eredményét hiszen fontos,hogy ne kapjanak el egymástól semmit a fedeztetés alkalmával.
ne aggodj nem jön elő ez a probléma minden alomban..ez nagyon ritkán szokott megesni,nem is láttam sok ilyen cicát.
Elhiszem,hogy sok "gond" merül fel a kicsikkel kapcsolatban is,hisz folyamatos odafigyelést igényelne(bárcsak én is figyelhetnék már rájuk:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!