|
|
 |
Leiah
2007-06-28 12:47:57
|
2283
|
Vannak képeid a cicáidról? Kíváncsi lennék rájuk! :)))
A nőstény, akihez megyünk, ismerősöm cicája, természetesen egészségügyileg rendben van (FIP, FIV, stb.) és első alom lesz náluk is. Remélem, Yodám ügyes lesz, hiszen ő eddig csak Dorinával volt együtt, akit ugyebár kölyökkora óta ismer...
Ahhoz képest nekem a kicsikkel még nem is volt annyira sok gondom, hiszen maguktól szoptak, egyedül Aicha, a legkisebb cica szorult némi segítségre, őt mindig eltúrták a nagyobbak evés közben. De nem akartam tápszerezni, mert arról azt hallottam, hogy gyomorproblémákat okozhat. 4 hetes koruktól kaptak kiegészítő etetésként hígított, forralt kecsketejet, és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek, ettől nincsenek gyomorproblémák, és úgy nőnek tőle, mint a gomba.
Most már esznek tasakos kölyöktápot is, bár jobban szeretik a kenőmájast, és a tubusos sajtkrémet. :)
Yodára is, Dorira is büszke vagyok, mert nagon gondos szülők!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Denilson
2007-06-28 12:28:47
|
2282
|
Szia:)
Szerintem fedeztethetsz Yodával,de a nősténytől kérd a tesztek eredményét hiszen fontos,hogy ne kapjanak el egymástól semmit a fedeztetés alkalmával. ne aggodj nem jön elő ez a probléma minden alomban..ez nagyon ritkán szokott megesni,nem is láttam sok ilyen cicát. Elhiszem,hogy sok "gond" merül fel a kicsikkel kapcsolatban is,hisz folyamatos odafigyelést igényelne(bárcsak én is figyelhetnék már rájuk:))
|
|
Előzmény:
 |
Leiah
2007-06-28 12:20:28
|
2281
|
Szia! :)
Észrevettem tegnap, hogy már nem vagy itt! :)
Nem tudom, mit csináljak, mert Yodának, a kandúrnak randija lenne egy cicalánnyal... Úgy volt, hogy ma megyünk, de aztán mégis áttettük a randit a következő tüzelésre... Most egy kicsit lutri ez az egész, de ha abban az alomban nem lesznek ferde fejű cicák, akkor a Dorinám felmenői között van a ludas. (Én ezt tartom valószínűbbnek.)
A családom nem akarja, hogy megtartsam Adnant. Azt mondják, így is sok baj van velük... :(
Amikor belekezdtem, nem tudtam, hogy lelkileg ennyire meg fog viselni a sok felmerülő probléma... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|