Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-28 12:47:57 2283

Vannak képeid a cicáidról? Kíváncsi lennék rájuk! :)))

 

A nőstény, akihez megyünk, ismerősöm cicája, természetesen egészségügyileg rendben van (FIP, FIV, stb.) és első alom lesz náluk is. Remélem, Yodám ügyes lesz, hiszen ő eddig csak Dorinával volt együtt, akit ugyebár kölyökkora óta ismer...

 

Ahhoz képest nekem a kicsikkel még nem is volt annyira sok gondom, hiszen maguktól szoptak, egyedül Aicha, a legkisebb cica szorult némi segítségre, őt mindig eltúrták a nagyobbak evés közben. De nem akartam tápszerezni, mert arról azt hallottam, hogy gyomorproblémákat okozhat. 4 hetes koruktól kaptak kiegészítő etetésként hígított, forralt kecsketejet, és ezt csak ajánlani tudom mindenkinek, ettől nincsenek gyomorproblémák, és úgy nőnek tőle, mint a gomba.

 

Most már esznek tasakos kölyöktápot is, bár jobban szeretik a kenőmájast, és a tubusos sajtkrémet. :)

 

Yodára is, Dorira is büszke vagyok, mert nagon gondos szülők!!!

A hozzászólás:
Denilson Creative Commons License 2007-06-28 12:28:47 2282
Szia:)

Szerintem fedeztethetsz Yodával,de a nősténytől kérd a tesztek eredményét hiszen fontos,hogy ne kapjanak el egymástól semmit a fedeztetés alkalmával.
ne aggodj nem jön elő ez a probléma minden alomban..ez nagyon ritkán szokott megesni,nem is láttam sok ilyen cicát.
Elhiszem,hogy sok "gond" merül fel a kicsikkel kapcsolatban is,hisz folyamatos odafigyelést igényelne(bárcsak én is figyelhetnék már rájuk:))
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-28 12:20:28 2281

Szia! :)

 

 Észrevettem tegnap, hogy már nem vagy itt! :)

 

Nem tudom, mit csináljak, mert Yodának, a kandúrnak randija lenne egy cicalánnyal... Úgy volt, hogy ma megyünk, de aztán mégis áttettük a randit a következő tüzelésre... Most egy kicsit lutri ez az egész, de ha abban az alomban nem lesznek ferde fejű cicák, akkor a Dorinám felmenői között van a ludas. (Én ezt tartom valószínűbbnek.)

 

A családom nem akarja, hogy megtartsam Adnant. Azt mondják, így is sok baj van velük... :(

 

Amikor belekezdtem, nem tudtam, hogy lelkileg ennyire meg fog viselni a sok felmerülő probléma...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!