Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-28 12:20:28 2281

Szia! :)

 

 Észrevettem tegnap, hogy már nem vagy itt! :)

 

Nem tudom, mit csináljak, mert Yodának, a kandúrnak randija lenne egy cicalánnyal... Úgy volt, hogy ma megyünk, de aztán mégis áttettük a randit a következő tüzelésre... Most egy kicsit lutri ez az egész, de ha abban az alomban nem lesznek ferde fejű cicák, akkor a Dorinám felmenői között van a ludas. (Én ezt tartom valószínűbbnek.)

 

A családom nem akarja, hogy megtartsam Adnant. Azt mondják, így is sok baj van velük... :(

 

Amikor belekezdtem, nem tudtam, hogy lelkileg ennyire meg fog viselni a sok felmerülő probléma...

A hozzászólás:
Denilson Creative Commons License 2007-06-28 12:12:42 2280
Sziasztok!


Tegnap elmentem aludni :)
Leiah:ne aggódj lesz gazdija Aziznak!!!Meg még fiatal és biztos vannak érdeklődőid !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!