|
|
|
|
 |
Leiah
2007-06-28 12:20:28
|
2281
|
Szia! :)
Észrevettem tegnap, hogy már nem vagy itt! :)
Nem tudom, mit csináljak, mert Yodának, a kandúrnak randija lenne egy cicalánnyal... Úgy volt, hogy ma megyünk, de aztán mégis áttettük a randit a következő tüzelésre... Most egy kicsit lutri ez az egész, de ha abban az alomban nem lesznek ferde fejű cicák, akkor a Dorinám felmenői között van a ludas. (Én ezt tartom valószínűbbnek.)
A családom nem akarja, hogy megtartsam Adnant. Azt mondják, így is sok baj van velük... :(
Amikor belekezdtem, nem tudtam, hogy lelkileg ennyire meg fog viselni a sok felmerülő probléma... |
|
A hozzászólás:
 |
Denilson
2007-06-28 12:12:42
|
2280
|
Sziasztok!
Tegnap elmentem aludni :) Leiah:ne aggódj lesz gazdija Aziznak!!!Meg még fiatal és biztos vannak érdeklődőid !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|