|
|
|
|
 |
Callie
2007-06-30 18:06:04
|
34
|
| Ezt a hülyeséget honnan szeded? valami 40 IQ alatti katalán szeparatista röplapról? |
|
 |
spurs84
2007-06-28 21:44:15
|
32
|
| fasiszta t.gyilkos |
|
 |
lala80
2007-06-28 13:44:00
|
31
|
| Ilyen névvel ne legyél már ennyire buta! |
|
A hozzászólás:
 |
donnie-brasco
2007-06-28 11:39:25
|
30
|
A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!
Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!
|
|
Előzmény:
 |
lala80
2007-06-22 16:01:40
|
23
|
Jó, hogy ilyen sok időd van, irigyellek. Nem rosszból, de miért nem a zs... csapatoddal foglalkozol? Meg ne sértődj, csak nem értem, hogy vannak emberek akiknek a Real Madrid tölti ki az életüket, miközben állítólag utálják.
Mondjuk ez is a Real Madrid nagyságát mutatják:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|