Keresés

Részletes keresés

Callie Creative Commons License 2007-06-30 18:06:04 34
Ezt a hülyeséget honnan szeded? valami 40 IQ alatti katalán szeparatista röplapról?
spurs84 Creative Commons License 2007-06-28 21:44:15 32
fasiszta t.gyilkos
lala80 Creative Commons License 2007-06-28 13:44:00 31
Ilyen névvel ne legyél már ennyire buta!
A hozzászólás:
donnie-brasco Creative Commons License 2007-06-28 11:39:25 30

A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!

Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!

 

Előzmény:
lala80 Creative Commons License 2007-06-22 16:01:40 23

Jó, hogy ilyen sok időd van, irigyellek. Nem rosszból, de miért nem a zs... csapatoddal foglalkozol? Meg ne sértődj, csak nem értem, hogy vannak emberek akiknek a Real Madrid tölti ki az életüket, miközben állítólag utálják.

Mondjuk ez is a Real Madrid nagyságát mutatják:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!