Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-28 11:59:55 2279

Szia!

 

Gazdát kell találnom Aziznak! :((( Nem tudom, mi lesz vele.

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-28 10:08:15 2278

sziasztok!

:((

Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-27 23:28:41 2277

Megnéztem Aziz fogait... Siralmas a helyzet. :( De a többieknél úgy tűnik, nincs gond! Azt hiszem, nemsokára megyünk a dokihoz!

 

Na jó éjszakát, elmegyek aludni, mert leesik a fejem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!