Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-28 10:08:15 2278

sziasztok!

:((

A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-06-27 23:28:41 2277

Megnéztem Aziz fogait... Siralmas a helyzet. :( De a többieknél úgy tűnik, nincs gond! Azt hiszem, nemsokára megyünk a dokihoz!

 

Na jó éjszakát, elmegyek aludni, mert leesik a fejem!

Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-27 21:58:44 2276

Lassan elcsomagolom őket holnapra, mert ha nem pakolom őket egy helyre, hajnalig itt dáridóznak! De van egy jó trükköm! Berakom őket a kosarukba, és rájuk rakom a tetejét. 10 perc múlva alszik mind, mint a bunda, akkor leveszem a tetőt, és csend van reggelig.

 

Amúgy nagyon jókedvű társaság, szétszedik a lakást, egymást, szülőket, mindent... Ami a legjobban meglepett velük kapcsolatban, hogy a kandúr cica aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből, őrzi őket, "pelenkáz", kurrog nekik... Ilyet én még nem láttam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!