Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-27 21:58:44 2276

Lassan elcsomagolom őket holnapra, mert ha nem pakolom őket egy helyre, hajnalig itt dáridóznak! De van egy jó trükköm! Berakom őket a kosarukba, és rájuk rakom a tetejét. 10 perc múlva alszik mind, mint a bunda, akkor leveszem a tetőt, és csend van reggelig.

 

Amúgy nagyon jókedvű társaság, szétszedik a lakást, egymást, szülőket, mindent... Ami a legjobban meglepett velük kapcsolatban, hogy a kandúr cica aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből, őrzi őket, "pelenkáz", kurrog nekik... Ilyet én még nem láttam...

A hozzászólás:
Denilson Creative Commons License 2007-06-27 21:49:23 2275
Törpéid,hogy vannak? :)
Előzmény:
Denilson Creative Commons License 2007-06-27 21:48:48 2274
Én is itt vagyok,de én is ritkán jövök,de most majd gyakrabban nézek ide :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!