|
|
|
|
 |
Leiah
2007-06-27 21:58:44
|
2276
|
Lassan elcsomagolom őket holnapra, mert ha nem pakolom őket egy helyre, hajnalig itt dáridóznak! De van egy jó trükköm! Berakom őket a kosarukba, és rájuk rakom a tetejét. 10 perc múlva alszik mind, mint a bunda, akkor leveszem a tetőt, és csend van reggelig.
Amúgy nagyon jókedvű társaság, szétszedik a lakást, egymást, szülőket, mindent... Ami a legjobban meglepett velük kapcsolatban, hogy a kandúr cica aktívan kiveszi a részét a gyereknevelésből, őrzi őket, "pelenkáz", kurrog nekik... Ilyet én még nem láttam... |
|
A hozzászólás:
 |
Denilson
2007-06-27 21:49:23
|
2275
|
| Törpéid,hogy vannak? :) |
|
Előzmény:
 |
Denilson
2007-06-27 21:48:48
|
2274
|
Én is itt vagyok,de én is ritkán jövök,de most majd gyakrabban nézek ide :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|