|
|
|
|
 |
gytam
2007-08-01 08:26:49
|
3885
|
Szia!
Én 2 hónapja használok 2GB-os Sandisc Ultra II CF kártyát. Remekül kezeli, mozgóképre is jó. (9900 Ft-ért vettem, szerintem megérte) |
|
 |
oilmale
2007-07-20 21:46:08
|
3884
|
A CF kártyából az 1 gigás biztosan használható, nekem is ez van, több mint 2 éve használom, gond nélkül ( sandisk). Az xD kártyával nem árt az óvatosság, mert a zűrzavarnál csak a kompatibilitási gondok nagyobbak. Röviden a H és M jelölésű kártyákat is fogadja, de ezekre nem tudsz mozgóképet rögzíteni ( arra ott van a CF vagy a jelöletlen xD 512 Megáig). Nekem 512 megás H jelölésű van-mivel ez a leggyorsabb-ezzel működik.
Az Xd kártyákról részletesebb infot itt találsz.
http://www.fujifilm.hu/termekek/digitalis_fotozas/kellekek/xdkartya.ind |
|
A hozzászólás:
 |
beetee
2007-06-27 20:53:37
|
3883
|
Mekkora xD és CF kártyákat képes kezelni? És válogat-e a típusok/márkák között?
A tapasztalataitokról szeretnén érdeklődni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|