Keresés

Részletes keresés

gytam Creative Commons License 2007-08-01 08:26:49 3885

Szia!

Én 2 hónapja használok 2GB-os Sandisc Ultra II CF kártyát. Remekül kezeli, mozgóképre is jó. (9900 Ft-ért vettem, szerintem megérte)

oilmale Creative Commons License 2007-07-20 21:46:08 3884

A CF kártyából az 1 gigás biztosan használható, nekem is ez van, több mint 2 éve használom, gond nélkül ( sandisk). Az xD kártyával nem árt az óvatosság, mert a zűrzavarnál csak a kompatibilitási gondok nagyobbak. Röviden a H és M jelölésű kártyákat is fogadja, de ezekre nem tudsz mozgóképet rögzíteni ( arra ott van a CF vagy a jelöletlen xD 512 Megáig). Nekem 512 megás H jelölésű van-mivel ez a leggyorsabb-ezzel működik.

Az Xd kártyákról részletesebb infot itt találsz.

http://www.fujifilm.hu/termekek/digitalis_fotozas/kellekek/xdkartya.ind

A hozzászólás:
beetee Creative Commons License 2007-06-27 20:53:37 3883

Mekkora xD és CF kártyákat képes kezelni? És válogat-e a típusok/márkák között?

 

A tapasztalataitokról szeretnén érdeklődni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!