Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-27 20:19:10 26

Sziasztok!

Hogy vagytok? Remélem jól!!! Simi minden cicának aztán várom ám a képeket!!!!

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-27 08:24:17 25

Szép jó reggelt Cicások!

 

Köszi a képet nagyon aranyos cica! :-) És micsoda neve van! :-D

 

Hát igen a kisfeketék előnyben mert ők 4-en vannak és még 1 cirmos és 1 szürke pici cica uralják a teraszt! :-D Ma megfürdetem a piciket mert valami bőrbajuk van :-S :-( És hogy mihamarabb elmúljon nekik!!! 

       

Remélem nálatok is minden rendben!

 

És a többiek hol vannak? hm?

 

Ez egy kicsit offos kép mert ő nem házicica, de nagyon szép félperzsa! (nekem) Ő Szerényke cicám májusban volt 1 éves! (tegnapi kép)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!