|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-06-27 20:19:10
|
26
|
Sziasztok!
Hogy vagytok? Remélem jól!!! Simi minden cicának aztán várom ám a képeket!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-06-27 08:24:17
|
25
|
Szép jó reggelt Cicások!
Köszi a képet nagyon aranyos cica! :-) És micsoda neve van! :-D
Hát igen a kisfeketék előnyben mert ők 4-en vannak és még 1 cirmos és 1 szürke pici cica uralják a teraszt! :-D Ma megfürdetem a piciket mert valami bőrbajuk van :-S :-( És hogy mihamarabb elmúljon nekik!!!
Remélem nálatok is minden rendben!
És a többiek hol vannak? hm?
Ez egy kicsit offos kép mert ő nem házicica, de nagyon szép félperzsa! (nekem) Ő Szerényke cicám májusban volt 1 éves! (tegnapi kép)
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|