Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2007-06-26 22:25:42 690

Ne szórakozz.... ilyen nincs.:-)

 

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2007-06-26 21:36:02 689
Kitartás, Caipi, nekem egy 2001-es (ugyan nem áthallásos, de lakásos perelős) ügyemnek ma volt az első tárgyalása...2 percig tartott, eredmény: elnapolva :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!