Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2007-06-26 21:07:58 688
Jut eszembe, de 2003-ban adták át?!
Caipi Creative Commons License 2007-06-26 21:06:52 687

Bíztató...

Tulajdonképpen meg akarnak szűnni, mivel elvégezték, amit akartak, állítólag csak a perem miatt nem tudnak. De ne aggódj, ez láthatóan eltart még egy darabig.:-)

Komoly gondok? Nálam már mikor elköltöztem, nagy repedés volt a házvégi falon a hálóban...

A hozzászólás:
morpet Creative Commons License 2007-06-26 18:39:52 686
A lakásom átvételét követő 3 éven belül ajánlott levelet küldtem a Csobánc Kft-nek (vagy az Orczy Fórumnak? nem emlékszem már...), melyben felsoroltam a 3 év garanciás hibákat. Válasz nem jött. Megismételt ajánlott levél, újból nincs válasz.
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2007-06-13 11:57:39 682
Ha valakit érdekel, az újabb bírósági szakértő mérései is igazolják, hogy a lakásom több szempontból nem felel meg az akusztikai szabványnak. Immáron csak szakértőre 235ezret költöttem (a per óta, mert előtte is százat), de még mindig nem tartok sehol, pedig Morpet olv- és laktárs is tanúskodott már mellettem. Pillanatnyilag még időpontot sem tudok a következő tárgyalásra... De nem bántam meg, az ember csak azt az utat tudja járni, amire belső lehetősége van. És ki nem hallott már Isten malmairól... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!