|
|
|
|
 |
Caipi
2007-06-26 21:07:58
|
688
|
| Jut eszembe, de 2003-ban adták át?! |
|
 |
Caipi
2007-06-26 21:06:52
|
687
|
Bíztató...
Tulajdonképpen meg akarnak szűnni, mivel elvégezték, amit akartak, állítólag csak a perem miatt nem tudnak. De ne aggódj, ez láthatóan eltart még egy darabig.:-)
Komoly gondok? Nálam már mikor elköltöztem, nagy repedés volt a házvégi falon a hálóban... |
|
A hozzászólás:
 |
morpet
2007-06-26 18:39:52
|
686
|
| A lakásom átvételét követő 3 éven belül ajánlott levelet küldtem a Csobánc Kft-nek (vagy az Orczy Fórumnak? nem emlékszem már...), melyben felsoroltam a 3 év garanciás hibákat. Válasz nem jött. Megismételt ajánlott levél, újból nincs válasz. |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2007-06-13 11:57:39
|
682
|
| Ha valakit érdekel, az újabb bírósági szakértő mérései is igazolják, hogy a lakásom több szempontból nem felel meg az akusztikai szabványnak. Immáron csak szakértőre 235ezret költöttem (a per óta, mert előtte is százat), de még mindig nem tartok sehol, pedig Morpet olv- és laktárs is tanúskodott már mellettem. Pillanatnyilag még időpontot sem tudok a következő tárgyalásra... De nem bántam meg, az ember csak azt az utat tudja járni, amire belső lehetősége van. És ki nem hallott már Isten malmairól... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|