Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-06-26 13:47:18 7

Ő a már említett talált perzsa:

 

 

talaltperzsaÚj fejlemény, hogy járt az állatorvosnál, semmi baja, csak lesoványodott szegényke. Elviszik a kozmetikushoz is, mivel a szőre eléggé tönkrement, de nagyon várja régi gazdiját!!!

 

Aki hallja, adja át!!! Biztos, hogy valakinek nagyon hiányzik!!!

Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-25 15:02:24 -
TALÁLTUNK egy SZÜRKE PERZSACICÁT! Elsősorban az eredeti gazdit keressük!!!

A kertünkben találtunk ma reggel (2007.06.24.) egy sötétszürke színű perzsacicát. Nagyon szelíd, okos cica. Rettentően le van soványodva, de ránézésre semmi kóros nincs rajta azon kívül, hogy egy kicsit váladékos a szeme, de ez a fajtájától is lehet. Délután lesz rendelés az állatorvosnál, utána már többet is tudunk. Úgy tűnik, hogy lakásban tartották, mert nem igazán találta fel magát a szabadban, valószínűleg nem nagy távolságról kóborolhatott el. Szerintem a II. kerületnek az alábbi részei jöhetnek szóba: Szépjuhászné, Hűvösvölgy, Lipótmező. Budakeszi is elképzelhető. Nagyon várjuk a cicával együtt a gazdi jelentkezését (akik szerintem nagyon szerették ezt a cicát), mert nálunk már él 2 perzsacica a lakásban és így már sok lesz az 1 m2-re jutó cicák száma otthon.

Köszönöm: Kupai Szilvia 30/313-8000

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!