Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-06-25 16:39:15 5
Amennyire én tudom, a nagy részük pesti macsek.
Előzmény:
gulyasg Creative Commons License 2007-06-25 15:52:35 4
Sokaknak segítene, ha beírnád kb. milyen körzetben találhatóak a macsekok. Nem mindegy, hogy Debrecenbe vagy Zalaegerszegre kell elutazni a kiszemelt cicáért...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!