|
|
|
|
 |
Adry22
2007-06-25 16:57:12
|
2268
|
Szia,
igen, lány cicám van. Nagyon szépen köszi az infot. Hasznát fogom venni. Még elég keveset tudok az egész folyamatról, mert ő még csak az első cicám és csak az első pároztatása lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-06-25 14:05:15
|
2266
|
Szia Adry22!
Azt nem írtad, hogy fiú, vagy lány cicád van-e! Ha lány, (úgy sejtem, lány) és a kölyköket is szeretnéd törzskönyveztetni (ami mindenképpen ajánlott), akkor már most érdemes elkezdeni keresgélni a macskás klubok és egyesületek között, hogy melyiknél szeretnél bejegyzett tenyésztő lenni. (Ez az alapja annak, hogy törzskönyvet kapj a kicsiknek.) Ők abban is segíthetnek neked, hogy megtaláld a cicádhoz leginkább illő párt.
Sok sikert hozzá! |
|
Előzmény:
 |
Adry22
2007-06-25 11:50:48
|
2265
|
Sziasztok!
Nekem van egy kék színű, egy éves, "nyomott orrú", törzskönyvezett perzsa cicám. Fedeztetés céljából keresek neki párt- a szín mindegy- ugyanilyen paraméterekkel, lehetőleg Győrből vagy környékéről. Képet a napokban teszek fel róla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|