Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-25 14:11:21 2267

sziasztok!

várjuk a képeket! sok sikert!!

Leiah Creative Commons License 2007-06-25 14:05:15 2266

Szia Adry22!

 

Azt nem írtad, hogy fiú, vagy lány cicád van-e! Ha lány, (úgy sejtem, lány) és a kölyköket is szeretnéd törzskönyveztetni (ami mindenképpen ajánlott), akkor már most érdemes elkezdeni keresgélni a macskás klubok és egyesületek között, hogy melyiknél szeretnél bejegyzett tenyésztő lenni. (Ez az alapja annak, hogy törzskönyvet kapj a kicsiknek.) Ők abban is segíthetnek neked, hogy megtaláld a cicádhoz leginkább illő párt.

 

Sok sikert hozzá!

A hozzászólás:
Adry22 Creative Commons License 2007-06-25 11:50:48 2265
Sziasztok!

Nekem van egy kék színű, egy éves, "nyomott orrú", törzskönyvezett perzsa cicám. Fedeztetés céljából keresek neki párt- a szín mindegy- ugyanilyen paraméterekkel, lehetőleg Győrből vagy környékéről.
Képet a napokban teszek fel róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!