|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-06-24 20:39:18
|
2264
|
Szia!
Nagyon aranyosak :))
És az In memorianos cicát nagyon sajnálom igazán szép volt!!! :(( |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-06-24 16:21:47
|
2262
|
Halihó!!!!
Olyan jó lenne feléleszteni ezt a topicot is... Én itt leszek, ha Ti is, és képeket is hozok mjd ide is. Bár az az igazság, hogy képtelen vagyok annyi képet csinálni, hogy mindenhová újakat rakjak fel... De azért igyexem.
A tenyésztőtől kaptam egy pár képet a mini-Yodáról (olyan 5 hetesek lehettek a húgával), ezt csak ide teszem fel! ;)



Ő pedig Yodáék mamája, Jennifer. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|