Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-06-24 16:21:47 2262

Halihó!!!!

 

Olyan jó lenne feléleszteni ezt a topicot is... Én itt leszek, ha Ti is, és képeket is hozok mjd ide is. Bár az az igazság, hogy képtelen vagyok annyi képet csinálni, hogy mindenhová újakat rakjak fel... De azért igyexem.

 

A tenyésztőtől kaptam egy pár képet a mini-Yodáról (olyan 5 hetesek lehettek a húgával), ezt csak ide teszem fel! ;)

 

 

miniYoda

 

 

törpék

 

 

Yoda és ifjabb Jennifer

 

 

JennyŐ pedig Yodáék mamája, Jennifer.
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-24 14:37:07 2261

sziasztok!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!