|
|
|
|
 |
cavecat
2007-06-23 09:07:20
|
1443
|
nem erre gondoltam :DDD hanem hogy mehetne "szaktopikba" beszélgetni - igaz nem vitázni, csak ("") beszélgetni... ;)
amúgy nekem akadt egy talán érdekes témám: a malackás topikban szóbakerült a hüllőtartás, ill később a "harcikutyák" (ez kb olyan fiktív fogalom, mint a vasorrú bába, meg a hétfejű sárkány, de mindegy...) szóval ha bármelyiket ellenzitek, csak bátran, én ugyanis kiváló védőügyvédje lennék mindkettőnek.;)
előtte mondjuk javaslom, olvasson mindenki utánuk picit, mert ha valamiről az ember nem tud jóformán semmit (csak a szóbeszédet, meg az előítéleteket) akkor ugye nehéz róla vitázni...:oP |
|
A hozzászólás:
 |
ZsuR
2007-06-22 22:40:42
|
1442
|
| Ez nem er!!! Ne kell ahhoz lenni haziallatnak, hogy vitatkozni lehessen!!! Sot. . . |
|
Előzmény:
 |
cavecat
2007-06-22 22:07:57
|
1441
|
hm.
és háziállatod esetleg van? ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|