Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2007-06-23 09:07:20 1443

nem erre gondoltam :DDD hanem hogy mehetne "szaktopikba" beszélgetni - igaz nem vitázni, csak ("") beszélgetni... ;)

amúgy nekem akadt egy talán érdekes témám: a malackás topikban szóbakerült a hüllőtartás, ill később a "harcikutyák" (ez kb olyan fiktív fogalom, mint a vasorrú bába, meg a hétfejű sárkány, de mindegy...) szóval ha bármelyiket ellenzitek, csak bátran, én ugyanis kiváló védőügyvédje lennék mindkettőnek.;)

előtte mondjuk javaslom, olvasson mindenki utánuk picit, mert ha valamiről az ember nem tud jóformán semmit (csak a szóbeszédet, meg az előítéleteket) akkor ugye nehéz róla vitázni...:oP

A hozzászólás:
ZsuR Creative Commons License 2007-06-22 22:40:42 1442
Ez nem er!!! Ne kell ahhoz lenni haziallatnak, hogy vitatkozni lehessen!!! Sot. . .
Előzmény:
cavecat Creative Commons License 2007-06-22 22:07:57 1441

hm.

és háziállatod esetleg van? ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!