Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-22 20:50:42 2260

hajaj....:(

Mára megyek is jó éjt! Simi a cicáknak!

A hozzászólás:
FLR-724 Creative Commons License 2007-06-22 20:31:19 2259
Persze vigyázzok magamra! Sajnos a vérnyomásom nagyon nem szereti a meleget. Thomacsknak meg feküdnie kell ő is kórházban volt.
Előzmény:
Katus... Creative Commons License 2007-06-22 20:28:23 2257
remélem,hogy nem lesz semmi komoly bajod megint!Nem lenne jó!Vigyázz magadra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!