Keresés

Részletes keresés

FLR-724 Creative Commons License 2007-06-22 20:31:19 2259
Persze vigyázzok magamra! Sajnos a vérnyomásom nagyon nem szereti a meleget. Thomacsknak meg feküdnie kell ő is kórházban volt.
A hozzászólás:
Katus... Creative Commons License 2007-06-22 20:28:23 2257
remélem,hogy nem lesz semmi komoly bajod megint!Nem lenne jó!Vigyázz magadra!
Előzmény:
FLR-724 Creative Commons License 2007-06-22 20:27:27 2256
Nem rég voltam kórházban a meleg miatt, ha így megy akkor vissza megyek oda.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!