Keresés

Részletes keresés

Katus... Creative Commons License 2007-06-22 20:28:23 2257
remélem,hogy nem lesz semmi komoly bajod megint!Nem lenne jó!Vigyázz magadra!
A hozzászólás:
FLR-724 Creative Commons License 2007-06-22 20:27:27 2256
Nem rég voltam kórházban a meleg miatt, ha így megy akkor vissza megyek oda.
Előzmény:
Katus... Creative Commons License 2007-06-22 20:22:06 2252
Szia!!
Hogy vagytok???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!