|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-06-22 20:25:18
|
2254
|
itt is nagyon meleg van!
FLR: vigyázz magadra és a cicákra! |
|
 |
FLR-724
2007-06-22 20:22:55
|
2253
|
| Szia Katus! Itt is meleg van én meg hőgutát kapok a macskákkal együtt. |
|
A hozzászólás:
 |
Katus...
2007-06-22 20:21:10
|
2251
|
Köszönjük jól vagyunk csak nagyon meleg van :( Gratulálok a kicsikhez biztos arik :) |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-06-22 20:01:29
|
2246
|
Szia Katus!
Köszi mi jól vagyunk! Most van 10 pici házicica! Szeri meg nagyon sokat nőtt!
Ti hogy vagytok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|