|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-06-22 20:01:29
|
2246
|
Szia Katus!
Köszi mi jól vagyunk! Most van 10 pici házicica! Szeri meg nagyon sokat nőtt!
Ti hogy vagytok? |
|
A hozzászólás:
 |
Katus...
2007-06-22 19:55:58
|
2245
|
Szia Pici Gazdi!
Denilson hozzászólása az én voltam csak elfelejtettem a jelszavam és kellet regisztrálnom újat és most itt vagyok :)hogy vannak a cicáid?
|
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-06-22 19:36:16
|
2244
|
Szép estét!
Neked van perzsa cicád? Nekem egy félperzsám van Szerényke.+ a házicicák
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|