Keresés

Részletes keresés

donnie-brasco Creative Commons License 2007-06-28 11:39:25 30

A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!

Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!

 

spurs84 Creative Commons License 2007-06-26 19:47:10 28
mért nem irod ki,hogy milyen csapatom van?
toure Creative Commons License 2007-06-24 22:44:24 27
Attól, h utálsz valamit, és annak hangot is adsz, még nem azt jelenti, h kitölti az életed.
lala80 Creative Commons License 2007-06-22 16:04:43 24

jav.: mutatja.

Egyébként nem várok komoly választ, nyugi, csak tényleg kíváncsi vagyok. Na mindegy.

A hozzászólás:
lala80 Creative Commons License 2007-06-22 16:01:40 23

Jó, hogy ilyen sok időd van, irigyellek. Nem rosszból, de miért nem a zs... csapatoddal foglalkozol? Meg ne sértődj, csak nem értem, hogy vannak emberek akiknek a Real Madrid tölti ki az életüket, miközben állítólag utálják.

Mondjuk ez is a Real Madrid nagyságát mutatják:)

Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2007-06-21 16:46:05 12

én is észrevettem,hogy n+1 van,ezért voltam kíváncsi,hogy az n+2-ik meddig él:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!