|
|
|
|
 |
donnie-brasco
2007-06-28 11:39:25
|
30
|
A náci tömeggyilkos Franco csapatának szurkolni viszont nagy dicsőség!
Szánalmas szutyok csapat és méltó vagy hozzájuk!
|
|
 |
spurs84
2007-06-26 19:47:10
|
28
|
| mért nem irod ki,hogy milyen csapatom van? |
|
 |
toure
2007-06-24 22:44:24
|
27
|
| Attól, h utálsz valamit, és annak hangot is adsz, még nem azt jelenti, h kitölti az életed. |
|
 |
lala80
2007-06-22 16:04:43
|
24
|
jav.: mutatja.
Egyébként nem várok komoly választ, nyugi, csak tényleg kíváncsi vagyok. Na mindegy. |
|
A hozzászólás:
 |
lala80
2007-06-22 16:01:40
|
23
|
Jó, hogy ilyen sok időd van, irigyellek. Nem rosszból, de miért nem a zs... csapatoddal foglalkozol? Meg ne sértődj, csak nem értem, hogy vannak emberek akiknek a Real Madrid tölti ki az életüket, miközben állítólag utálják.
Mondjuk ez is a Real Madrid nagyságát mutatják:) |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2007-06-21 16:46:05
|
12
|
én is észrevettem,hogy n+1 van,ezért voltam kíváncsi,hogy az n+2-ik meddig él:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|