|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2007-06-22 09:29:02
|
230
|
| Gyakran jársz a sivatagi homokviharokban, dzsungelben visszacsapodó ágak ezrei között, vagy motocross versenyen közvetlenül a pálya mellett a felcsapódó kövek és sár közelében? Ha esetleg "nem" lenne a válasz, akkor mitöl szeretnéd védeni a frontlencsét egy rendszeridegen plusz üveglappal? |
|
Előzmény:
 |
mzts
2007-06-22 08:55:49
|
229
|
Sziasztok!
Fuji S6500fd-m van és UV-szűrőt szeretnék rá venni obivédőnek, a következőt néztem ki: http://fotomarket.hu/product.php?pid=14405&fromcat=60 Nem tudom, van-e ilyene valakinek? Mert ami éngem aggaszt, legalábbis így a képen elnézve, hogy a képen elég kevésnek tűnik benne a menet, és tartok tőle hogy a gyári obisapi nem fog megállni rajta. Mert például ebben több menet van: http://fotomarket.hu/product.php?pid=2200&fromcat=60 Mi a véleményetek? Van valakinek ilyennel tapasztalata? Rá lehet majd tenni a gyári sapit? A Hamán szerintem biztos, de azt valahogy gagyinak tartom.
Előre is köszi a segítséget (És bocsi ha esetleg a linkeket nem jól raktam be, nem igazán vágom hogy kell) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|