Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-22 09:20:44 15

szia!

sajnos én is későn találtam rá erre a topikra addigra ,,kihalófélben volt van" :(( kéne pár új lelkes gazdi aki ,,felpezsdítené a topikot"!

Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-06-22 00:30:55 14

Sziasztok!

 

Méghogy itt senkinek sincs perzsa cicája!!!! Egy himalájapár büszke gazdája vagyok, és általában a "Kedvenc cicáink" topicban tartózkodom.

 

Bemutatnám őket, ők Yoda és Dorina. Valamint most van négy törpe is.

 

 

YodaYoda

 

 

DorinaDorina

 

 

Adnan cicaÉs egy törpe-turpi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!