Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-06-22 09:13:35 2241

Szia Leiah itt is! :))

Nagyon jók ezek a képek olyan szép Dorina, de Yoda és a pici sem panaszkodhat!!!

A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-06-22 00:43:45 2240

Sziasztok!

 

Még csak most találtam rátok, és szeretnék csatlakozni a társasághoz. Néhányan már ismerősök vagytok egy másik topicból... :) Aki nem ismerne, két himalája büszke gazdija vagyok, jelenleg a első almot nevelgetjük.

 

 

YodaŐ Yoda, a kandúr

 

 

DoriŐ Dorina, a nőstény

 

 

AdnanŐ pedig Adnan, az egyik "mintatörpe"

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!