|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-06-22 09:13:35
|
2241
|
Szia Leiah itt is! :))
Nagyon jók ezek a képek olyan szép Dorina, de Yoda és a pici sem panaszkodhat!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-06-22 00:43:45
|
2240
|
Sziasztok!
Még csak most találtam rátok, és szeretnék csatlakozni a társasághoz. Néhányan már ismerősök vagytok egy másik topicból... :) Aki nem ismerne, két himalája büszke gazdija vagyok, jelenleg a első almot nevelgetjük.
Ő Yoda, a kandúr
Ő Dorina, a nőstény
Ő pedig Adnan, az egyik "mintatörpe"
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|