Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ott123 Creative Commons License 2007-06-22 00:08:37 546
mondott=mondod (késő van), Kenko 1,4-es Pro 300
Előzmény:
ott123 Creative Commons License 2007-06-22 00:06:19 545
Arra gondoltam, hogy megúszom az obicserét (tisztítás) - a 85 nagyon jó állandóra, mert szinte csak ezzel fotóznék, csak a gyújtótávolság nagy néha. De ha azt mondott, mosott lesz a képe, akkor passz (mondom, nem értek hozzá. A Kenko 1,4-es Pro-val láttam képeket a 85 mm-es 1.8-assal, azok nagyon jók voltak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!