Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2007-06-21 17:18:06 1438

ajánlom figyelmedbe a "cseszd le az előtted szólót" vagy vmi hasonló című topikot ;)

(esetleg egy boxzsák v egyéb beszerzését, legyen hol levezetni a feszkót :DDD)

amúgy ha tudsz valami jó témát, dobd be bátran, a lényeg h sokan harapjanak rá - pl kelts közfelháborodást, mint anno egy kedves topiktárs a kóborkutyairtási indítványaival :)))

A hozzászólás:
chhaya Creative Commons License 2007-06-21 16:56:32 1437
jó :) hátha mások is kedvet kapnak, és fellendül a topik :))
Előzmény:
ZsuR Creative Commons License 2007-06-21 00:28:27 1436
:)) Ja. Ha gondolod, szivesen veszekszem veled, csak hogy ne unatkozz :))!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!