|
|
|
|
 |
cavecat
2007-06-21 17:18:06
|
1438
|
ajánlom figyelmedbe a "cseszd le az előtted szólót" vagy vmi hasonló című topikot ;)
(esetleg egy boxzsák v egyéb beszerzését, legyen hol levezetni a feszkót :DDD)
amúgy ha tudsz valami jó témát, dobd be bátran, a lényeg h sokan harapjanak rá - pl kelts közfelháborodást, mint anno egy kedves topiktárs a kóborkutyairtási indítványaival :))) |
|
A hozzászólás:
 |
chhaya
2007-06-21 16:56:32
|
1437
|
| jó :) hátha mások is kedvet kapnak, és fellendül a topik :)) |
|
Előzmény:
 |
ZsuR
2007-06-21 00:28:27
|
1436
|
| :)) Ja. Ha gondolod, szivesen veszekszem veled, csak hogy ne unatkozz :))! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|