Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Butt Creative Commons License 2007-06-20 10:20:08 316
Nekem egy 1 gigás Adata Turbo SD 150x kártyám van kb. 1 éve, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nemrég hirdetett a teszkó 3490-ért (szintén 1 gigás) Adata kártyát, abból is vettem egyet. Azon csak Speedy felirat van. Ezt még csak épphogy kipróbáltam, hosszútávú tapasztalatom nincs vele, de a képek megmaradtak rajta, és le is tudtam menteni őket. :)
Előzmény:
vlevi Creative Commons License 2007-06-14 13:38:22 313
266x A-Data -t nézem én is nagyon. Csak nekem is az a bajom, hogy nem hallottam még az A-Dataról, sőt még azt sem tudom, mennyire hamisítják. Mert pl. a honlapjukon lévő képen az A-Data felirat alá van írva, hogy 266x, pirossal. Ahol meg láttam, ott egészen máshova van írva, feketével. Így csak a 80x átviteli sebességű CF kártyái vannak jelölve az A-Data honlapon, viszont azok zöldek. Mostakkor ez valami kínai gagyi? Mert nemhinném, hogy a 266x sebességű 4,8,16 Gigás CF olyan régi lenne, hogy megváltozott közben a dizájn.
És sajnos mifelénk nemigen lehet kapni csak úgy készletről CF kártyát, majd rendelésre hozzák.
B*****

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!