|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Butt
2007-06-20 10:20:08
|
316
|
| Nekem egy 1 gigás Adata Turbo SD 150x kártyám van kb. 1 éve, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nemrég hirdetett a teszkó 3490-ért (szintén 1 gigás) Adata kártyát, abból is vettem egyet. Azon csak Speedy felirat van. Ezt még csak épphogy kipróbáltam, hosszútávú tapasztalatom nincs vele, de a képek megmaradtak rajta, és le is tudtam menteni őket. :) |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2007-06-14 13:38:22
|
313
|
266x A-Data -t nézem én is nagyon. Csak nekem is az a bajom, hogy nem hallottam még az A-Dataról, sőt még azt sem tudom, mennyire hamisítják. Mert pl. a honlapjukon lévő képen az A-Data felirat alá van írva, hogy 266x, pirossal. Ahol meg láttam, ott egészen máshova van írva, feketével. Így csak a 80x átviteli sebességű CF kártyái vannak jelölve az A-Data honlapon, viszont azok zöldek. Mostakkor ez valami kínai gagyi? Mert nemhinném, hogy a 266x sebességű 4,8,16 Gigás CF olyan régi lenne, hogy megváltozott közben a dizájn. És sajnos mifelénk nemigen lehet kapni csak úgy készletről CF kártyát, majd rendelésre hozzák. B*****
   |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|