Keresés

Részletes keresés

norsycat Creative Commons License 2007-06-18 12:03:30 2559
Gratulálok!!!!
A hozzászólás:
Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-06-18 11:49:38 2557

Sziasztok! Tegnap hazatértünk Ausztriából, TICA kiállításról és a 9 magyar macska szerencsére ismét jól szerepelt. A számos összegyűjtött szalag mellett a legfontosabb hír, hogy Királyerdei Pamacs Maya, abesszin cica, Fábián Zsuzsa macskája az összesítésben a kiállítás 2. Legszebb Kölyökcicája lett!! Hurrá :)

Teszek fel képet róla, a szuper fagyikelyhekről (amiből látszik, hogy jól mulattunk) és a főtéri templomról. A vacsorás képeket várom a fiúktól!

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!