|
|
|
|
 |
norsycat
2007-06-18 12:03:30
|
2559
|
| Gratulálok!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Raszputyin Sib
2007-06-18 11:49:38
|
2557
|
Sziasztok! Tegnap hazatértünk Ausztriából, TICA kiállításról és a 9 magyar macska szerencsére ismét jól szerepelt. A számos összegyűjtött szalag mellett a legfontosabb hír, hogy Királyerdei Pamacs Maya, abesszin cica, Fábián Zsuzsa macskája az összesítésben a kiállítás 2. Legszebb Kölyökcicája lett!! Hurrá :)
Teszek fel képet róla, a szuper fagyikelyhekről (amiből látszik, hogy jól mulattunk) és a főtéri templomról. A vacsorás képeket várom a fiúktól!


 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|