|
|
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Gond
2007-06-17 12:26:23
|
-
|
S.O.S ÖKÖKBEFOGADÓ GAZDÁKAT KERESÜNK!
2007.06.16-án, Bp. XIII. ker. Hajdu u - Frangepán u. sarkára felelőtlen egyének kitettek 12 db, kb. 2-3 hónapos kiscicát.
Sajnos egyet elütöttek, elpusztult. A megmaradt 11 cicát egy XIII ker-i HÁZASPÁR és egy, a kerületben dolgozó RENDŐRNŐ segítségével a HAPPY CATS Alapítvány vette magához, ahol sajnos már nagyon sok cica van. Ezért az Alapítvány s.o.s felhívást kiván intézni a cicák életének jobbra fordulása érdekében. Az Alapítvány vezetőnője ezuton kiván köszönetet mondani a mentésben résztvevőknek.
A cicák vegyes neműek és sokféle színűek.
Elérhetőség: Happy Cats Alapitvány http://www.happycats.hu 06-30-443-5435
Az Alapitvány csak lakásban tartásra ad ki cicákat! Csak olyanok jelentkezzenek, akik mindezt tudják biztosítani számukra! Képeik: http://gallery.site.hu/u/Kutya_Gazdakereses/Happy_Cats http://gallery.site.hu/d/2407757-1/nevtelen_5.JPG |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|