Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2007-06-13 19:28:40 7171
Ok. akkor ezt félreértettem.
De a csillaggal megjelölt részt már nem, ami a pályázati feltételek leírásában szerepel:

"a Brau Union Hungária Sörgyárak Nyrt. fenntartja magának a jogot, hogy eldöntse, a leadott javaslatok közül mely célokat támogatja, amely nem feltétlen fog megegyezni a szavazás alapján kialakult sorrenddel."

Tehát annak adnak, akinek akarnak (az összeget vajon ki fogja ellenőrizni?) viszont az ingyenreklám hasznát bezsebelik.

Az alkohol reklámozásából hiába jótékonykodnak, többet árt, mint használ!

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2007-06-13 19:05:13 7170
2Ft/liter, 1Ft/fél liter
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2007-06-13 17:24:30 7169
Max, meglehet kekeckedésnek tartod a Soproni akcióról alkotott véleményem.
De azért nézd meg mégegyszer a főoldalukat.
A pályázat feltételei között az áll: 2 forintot juttatnak jótékony célra, ugyanakkor a plakátaikon 1 forintot hirdetnek.
És ne érjen váratlanul, ha nem a szavazat nyertesei fogják kapni a pénzt - aminek az összege is talán csonkított lesz.

És tedd hozzá, hogy engem a Soproni oldaláról azonnal rövid uton kitiltottak. (Ezért is írok ide neked)
Pedig nem árt ha gondolkozik az ember, mégha a legjobbat is akarja!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!